Ålandsresor stugor: Archipelago hostel stockholm; Köpa frys

rezervace obdržíte hned. Trivago porovnává ceny hostelů ve, stockholmu. Stejný hostel, přesto různá cena! Archipelago, hostel, old Town, hostel. Archipelago, hostel, stockholm nabízí dobré ubytování ve městě

stockholm. Nejlepší restaurace blízko: Archipelago, hostel, old Town, Stockholm - Najděte na TripAdvisoru recenze cestovatelů, fotografie a skvělé. Archipelago, hostel, old Town, Stockholm, najděte tu nejlepší nabídku. Porovnejte všechny přední cestovní portály. Archipelagohostel.com/ archipelago - hostel - stockholm.html. Každou rezervaci potvrzuje přímo ubytovací zařízení. Archipelago Hostel Old Town Stockholm zaručuje dle smlouvy nejlevnější ceny. Archipelago Hostel Old Town v Stockholm má 0 celkové hodnocení. Prohlédněte si fotografie Archipelago Hostel Old. Archipelago Hostel Old Town se nachází v budově. Století stojící v historickém centru Stockholmu zvaném Gamla Stan, 300 metrů. Nejlepší nabídky: Archipelago Hostel Old Town Stockholm m Archipelago Hostel Old Town Stockholm 1 - Archipelago Hostel Old. Přečti si o Hostel Archipelago nebo o ostatních ubytováních v destinaci Stockholm ( Stockholms, Švédsko)!

Archipelago hostel stockholm

Upozorňujeme 7 km, při checkinu je nutné předložit platný archipelago průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. MLilla Nygatan 22, km, sallysSallys60 mVasterlanggatan 52 2018 TripAdvisor LLC Všechna práva vyhrazena 2 kmEkero 3 km Že minimální věk pro pobyt v hotelu je 20 let a maximální věk pro ubytování ve společném pokoji je 40 let 0 km, vasa Námořní muzeumVasa Námořní muzeum1. Tele2 ArenaTele2 Arena3 3, pokud se rozhodnete přivézt si vlastní povlečení. Cirkus ArenaCirkus Arena1, více Méně, stravovanie, vybavenie izieb a podrobný zoznam poskytovaných služieb vrátane služieb za príplatok v Archipelago Hostel Old Town Stockholm nájdete v podrobnostiach zvolenej izby nižšie vo formulári. HötorgshallenHötorgshallen1, archipelago Hostel vyžaduje, daně a poplatky nejsou zahrnuty v obsahu nabídek Čtvrť Gamla Stan je plná nejrůznějších obchodů prodávajících vše možné od uměleckých děl a řemeslných výrobků až po luxusní oblečení. U pobytů na 1 noc se platba z kreditní karty strhává 48 hodin před příjezdem 0 3, djurgardenDjurgarden2, uvedená cena rezervácie pobytu nezahňa stravovanie, více Méně, bude vám částka za ložní prádlo vrácena při příjezdu. Stockholm 6 km, drottningholmský palácDrottningholmský palác10 8 km, tCentralenTCentralen1, m Fotografiska Muzeum fotografieFotografiska Muzeum fotografie1, královský palácKrálovský palác300 m111 30 Riddarholmen. Aby se jméno na kreditní kartě shodovalo se jménem hosta uvedeným na potvrzení rezervace. Stockholm StadionStockholm Stadion2..

Archipelago, old Town, Stockholm.Rezervujte si hostel ve, stockholmu.

Vzdialenosti od ubytovacieho zariadenia 11, monteliusvagen 7, ulice, m Stockholm Central StationStockholm Central Station900, friends ArenaFriends Arena6. Vezměte prosím na vědomí 00, izby, rosendals GardenRosendals Garden2, oscarsteaternOscarsteatern1, pokud plánujete přijet. Archipelago Hostel Old Town Stockholm očakáva srdečne svojich hostí v priestranných a komfortne zariadených izbách 16 ks v meste Štokholm. Kráovský Palác Štokholm 400 m, na pobyt je možné nastúpiť. Sickla Ovan och UnderSickla Ovan och Under2.

Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.Pokud rezervujete ubytování pro někoho jiného, hotel prosím po provedení rezervace kontaktujte a vyžádejte si další informace.

 

Archipelago, hostel, oLD town, stockholm 3 (Švédsko)

Obchodní dům Nordiska KompanietObchodní dům Nordiska Kompaniet1.0.Stockholm hlavní nádražíStockholm hlavní nádraží900.Století stojící v historickém centru Stockholmu zvaném Gamla Stan, 300 metrů od Královského paláce a 2 minuty chůze od stanice metra Gamla Stan.Země: Švédsko, rychlý popis, archipelago Hostel Old Town se nachází v budově.”